Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W USA w stanie Texas za zestrzelenie drona gość dostał 15 lat  za zestrzelenie statku powietrznego. To była najniższa kara jaką mógł dostać za akt terrorystyczny, bo tak to potraktował sąd.
 Ale to my jesteśmy sercem europy i to oni mają zobaczyć jak szczęśliwie można żyć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W który punkt strzelać aby był skutek w postaci drona na ziemi. Mam wiatrówkę specjalnie do tego celu aby jacyś idioci nie inwigilowali mojej rodziny. Zgodnie z zasadą ,,mój dom moja twierdzą,,. Żaden przepis w Polsce nie pozwala podglądać innych osób i legalnie można strzelać do drinków jeśli lata nad twoim domem. A co do powietrza to poczytajcie sobie o chemitrails i nie piszcie głupot że ogrzewanie domu piecem jest szkodliwe dla środowiska bo ludzie używają ognia od tysięcy lat.
 Tym "poczytajcie sobie o chemitrails" dałeś dowód, że racjonalistą to ty nie jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast drobna niech użyją swojego nosa, tańsza inwestycja i do tego zajmą się w końcu czymś pożytecznym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbliża się nieuchronny koniec paliśmieci, precz z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogrzewać energia  elktryczna  zainstalować licznika na ten cel obnizyc opłaty za energie na ogrzewanie o 50% i po smogu,jakie to proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A ten co na moje niebo wlata"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sprawdzą na Kasperka!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam najlepszy opał od Niemca i technologia spalania od Niemca. Rocznik 43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak tego drobna do Melgwi na Piasecka podesłać. I sprawdzić lokalnych przedsiębiorców czym palą. W swoim warsztacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...